Služby

Moderné a výkonné diagnostické prístroje ušetria Váš čas aj peniaze. V autoservise KCM-Trailer Service nájdete kompletnú ponuku servisných a rýchlo-servisných služieb. Naši zamestnanci Vám rýchlo a kvalifikovane pomôžu s riešením Vašich problémov. Dôležitý je pre nás osobný prístup nielen k zákazníkovi ako takému, ale i k danému problému a jeho riešeniu.


Mechanické opravy
Servisné zázemie umožňuje spoľahlivo vykonať základnú údržbu a renováciu Vášho auta.
Neváhajte navštívte náš autoservis v rámci prevencie, či pri akýchkoľvek problémoch.

Diagnostika

Vybavenie servisu diagnostickým softwérom brzdových systémov Wabco, Haldex,Knorr nám umožňuje v krátkom čase vyhodnotenie poruchy a jej následné odstránenie s použitím originálnych náhradných dielov
 

Záručný servis

naša firma je oprávnená vykonávať záručný servis pre prípojné vozidlá Svan a Fliegl, brzdové systémy Knorr anápravy BPW a SAF

 

Aktuality

Záručný servis Schwarzműller

30.10.2013 13:13
od 7..6.2013 sme sa stali oficiálným záručným servisom pre všetky typy prívesov a návesov značky Schwarzműller

Napíšte nám!

22.11.2012 17:00
Páčilo sa Vám u nás, alebo máte naopak pripomienky k našim službám? Neváhajte a napíšte nám. Vaše názory sú pre nás cennými podnetmi k neustálemu zlepšovaniu našich služieb. Navyše pochvala od spokojného zákazníka je pre nás najlepšou odmenou.

Vitajte na našom novom webe

22.11.2012 16:59
Spustili sme novú internetovú prezentáciu, na ktorej nájdete okrem zvyčajného zoznamu služieb aj prehľad aktualít. Budeme Vás informovať o prebiehajúcich akciách a nových službách, ktoré pripravujeme.
Záznamy: 1 - 3 zo 3